اخبار سیاسی

پمپئو از برگزاری همایش ضد ایرانی اطلاع داد

مهر نوشت: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز از برگزاری همایش بین المللی علیه ایران در ماه آینده میلادی به میزبانی کشورش اطلاع داد.

3 خرداد 1398

امراض قلبی و عروقی از شایع ترین علل مرگ ومیر در استان مرکزی هستند

به گزارش خبرنگاران، سید محمد جمالیان عصر دوشنبه در حاشیه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان مرکزی در جمع خبرنگاران در اراک، گفت: با شناسایی بیماری های غیر واگیر در استان مرکزی، قبل از ایجاد هرگونه عارضه بین مردم با هدف پیشگیری مراحل پیشگیری مورد...

31 اردیبهشت 1398

فراوری بیش از 100 میلیون تن محصول پتروشیمی در سال 1404

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نفت، بهزاد محمدی، با اشاره به این که تفکرم توسعه ای، عملیاتی و اجرایی است، گفت: همه تلاشم تا زمانی که در این سمت هستم، پشتیبانی و حمایت از سرمایه گذاران و صنعتگران است که چرخ توسعه صنعت پتروشیمی را به حرکت درمی آورند.

27 اردیبهشت 1398

آنتن فروشی ممنوع!، رقابت نابرابر کنکوری ها در تلویزیون

حجم گسترده و شیوه تبلیغات مؤسسات کنکوری در تلوبزیون، مدتی است که با انتقادها و حواشی زیادی روبرو شده و حتی تذکر معاون سیما مبنی بر کاهش 50 درصدی این تبلیغات و نامه وزیر آموزش و پروش را نیز به دنبال داشته است؛ اما اینکه این تذکرها و نامه ها تا چه اندازه...

25 اردیبهشت 1398

تیلرسون در پاسخ به حمله شدید ترامپ؛ ترامپ غیر منضبط و لگام گسیخته است

رکس وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی در پاسخ به حمله شدید ترامپ علیه خودش، رئیس جمهور آمریکا را فردی قانون شکن و ضد عقلانیت توصیف کرد.

14 اردیبهشت 1398

250 کلینیک تخصصی درمانی در کشور راه اندازی شده است

قاسم جان بابایی در مصاحبه با خبرنگاران، از ساخت بالغ بر 500 کلینیک تخصصی در کشور اطلاع داد و تأکید کرد: 250 کلینیک در راستای طرح تحول سلامت در کشور بهره برداری شده و مابقی نیز در دست اجرا هستند تا بتوانیم درراه گسترش خدمات بهداشتی و درمانی کشور موفق عمل کنیم.

10 اردیبهشت 1398

منصور هادی دست به تغییراتی در کابینه دولت مستعفی یمن زد

رئیس جمهور مستعفی یمن در دستوراتی سه وزیر دولت مستعفی از حزب اصلاح (وابسته به اخوان المسلمین) و نیز دو معاون و یک استاندار را از سمت هایشان برکنار کرد.

31 فروردین 1398

شورای عالی استانها ظرفیت تقویت همگرایی مردم را دارد

به گزارش خبرنگاران، محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در جریان افتتاح ساختمان شورای عالی استانها ابتدا فرارسیدن ایام میلاد پیامبر اعظم، رسول اکرم و نبی مکرم و هفته وحدت را گرامی و ابراز امیدواری کرد که از این فرصتها برای تقویت همگرایی و همبستگی...

23 فروردین 1398